Australian Wilderness With Ray Mears
Australian Wilderness With Ray Mears is een programma op de Belgische TV van Eén dat door de bezoekers van TVGemist.be een gemiddelde van 3,9 sterren heeft gekregen. Momenteel hebben we 6 uitzendingen in ons archief, waarvan de eerste in mei 2020 is uitgezonden. Heb je een uitzending gemist van Australian Wilderness With Ray Mears en wil je dat in het vervolg voorkomen? Voeg Australian Wilderness With Ray Mears toe aan je favorieten en stel een alarm in. Zo kunnen wij je gratis via e-mail op de hoogte houden van nieuwe afleveringen. Handig!
Beoordeling:3,9 uit 5Aantal afleveringen:6
Laatste uitzending:02-05-2020 om 16:45 uur
Laatste uitzending:02-05-2020 om 16:45 uur


Aflevering 7 (Seizoen 2)
4,0 12 x
Zestig miljoen jaar geleden bedekte een gigantisch bos een groot deel van Zuid-West-Australië. Het bos is er nog steeds. Ray maakt een reis door de tijd en komt in een oerlandschap terecht, met gigantische bomen. Zo ontdekt hij de quokka, een van de oudste buideldieren ter wereld. Bekijk aflevering 7 van seizoen 2 met VRT ...April 2020
23:00


Aflevering 6 (Seizoen 2)
4,0 9 x
Ray trekt het Flindersgebergte in. Daar ontmoet hij drie kangoeroesoorten, terwijl de grootste roofvogel van Australië, de wilgstaartarend, boven zijn hoofd zweeft. Bekijk aflevering 6 van seizoen 2 met VRT NU via de site of app.

Aflevering 5 (Seizoen 2)
3,0 6 x
Ray bezoekt een van 's werelds laatste grote zeewildernissen. Hij trotseert woeste stromingen tussen een gigantisch aantal eilandjes en komt zo de grootste oester ter wereld tegen. Bekijk aflevering 5 van seizoen 2 met VRT NU via de site of app.

Aflevering 4 (Seizoen 2)
4,5 10 x
Kangaroo Island is 'het wilde juweel' op de Australische kroon. In de bush staat Ray oog in oog met een mierenegel. Dat is het enige zoogdier met een echte bek, dat bovendien eieren legt. De stekelmiereneter is een oude, nog steeds levende schakel tussen reptielen en zoogdieren. Bekijk aflevering 4 van seizoen 2 met VRT NU...Maart 2020
23:00


Aflevering 3 (Seizoen 2)
4,0 4 x
Ray bezoekt een gebied dat ouder is dan het tijdperk van de dinosauriërs. Hij vliegt over prachtige rotspartijen, verborgen watervallen en torenhoge kloven en werpt zo een blik in de prehistorie. Bekijk aflevering 3 van seizoen 2 met VRT NU via de site of app.

Kakadu Wetlands
3,0 28 x
In de wateren bij Kakadu komt Ray oog in oog te staan met de beangstigende zoutwaterkrokodil. Hij verblijft bij een Aboriginalfamilie die hem leert wat vuur betekent voor de landbouw en hoe je je eigen maaltijd verzamelt in de bush.ThuisAl vanaf 1995 wordt de Vlaamse soap Thuis elke werkdag uitgezonden op televisiezender Eén. Na een aantal jaar groeide de serie uit tot een van de best bekeken televisieseries van Vlaanderen.
Dagelijkse kostDagelijkse kost is een kookprogramma waarin Jeroen Meus elke aflevering een maaltijd klaarmaakt. De chef bereidt bekende Vlaamse klassiekers met een twist en de lekkerste gerechten uit de moderne keuken.
30 Jaar Samson & Gert30 Jaar Samson & Gert gemist? Jouw gemiste uitzending van 30 Jaar Samson & Gert vind je hier terug, samen met alle andere eerdere uitzendingen.
F.C. De Kampioenen KerstspecialF.C. De Kampioenen Kerstspecial gemist? Jouw gemiste uitzending van De Kampioenen Kerstspecial vind je hier terug, samen met alle andere eerdere uitzendingen.