Killer By The Lake
Killer By The Lake is een programma op de Belgische TV van VTM dat door de bezoekers van TVGemist.be een gemiddelde van 3,8 sterren heeft gekregen. Momenteel hebben we 9 uitzendingen in ons archief, waarvan de eerste in maart 2020 is uitgezonden. Heb je een uitzending gemist van Killer By The Lake en wil je dat in het vervolg voorkomen? Voeg Killer By The Lake toe aan je favorieten en stel een alarm in. Zo kunnen wij je gratis via e-mail op de hoogte houden van nieuwe afleveringen. Handig!
Beoordeling:3,8 uit 5Aantal afleveringen:9
Laatste uitzending:23-03-2020 om 20:56 uur
Laatste uitzending:23-03-2020 om 20:56 uur


Seizoen 1 - 1. Aflevering 1
4,7 121 x
Drie jaar na hun eerste ontmoeting leven Lise en Clovis gelukkig getrouwd in Annecy met hun zoontje Tom. Alles lijkt rozengeur en maneschijn tot er een seriemoordenaar angst begint te zaaien.

Seizoen 1 - 2. Aflevering 2
3,0 64 x
Lise en Clovis treffen een derde lijk aan in Annecy. De vrouw verkeert in een verre staat van ontbinding en werd volgens hetzelfde ritueel vermoord.

Seizoen 1 - 3. Aflevering 3
4,0 36 x
Marthe wordt dood aangetroffen in haar huis. Ze is al het vierde slachtoffer van de seriemoordenaar. Lise stelt aan Marianne voor om bij haar in te trekken.

Seizoen 1 - 4. Aflevering 4
4,0 18 x
Nadat de eerste operatie mislukte zetten de politie en rijkswacht een nieuwe val op voor de moordenaar. Ze gebruiken daarvoor Marina, één van de agenten uit het team van Clovis, als lokaas.

Seizoen 1 - 5. Aflevering 5
3,5 15 x
De seriemoordenaar heeft twee nieuwe slachtoffers gemaakt: Monica en Yacine, een collega van Clovis. Lise wil antwoorden van Clovis. Wie is Mathilde, de vrouw die beweert met hme samen te wonen?

Seizoen 1 - 6. Aflevering 6
3,0 10 x
Het uur van de waarheid is aangebroken voor Clovis. Hij vertrouwt Lise een groot geheim toe. Ondertussen speurt Diane Varella, de nieuwe commandant, naar een interne mol.

Seizoen 1 - 7. Aflevering 7
4,5 19 x
Terwijl Clovis wordt verhoord door commandant Varella, trachten Lise en haar team alle puzzelstukken in elkaar te passen om aan te tonen dat hij onschuldig is.

Seizoen 1 - 8. Aflevering 8
2,5 14 x
Buurvrouw Laure ontdekt verontrustende zaken over haar man en eist een verklaring. Lise, Clovis en hun teams vernemen dat Varella is verdwenen en vermoeden dat ze werd ontvoerd door de seriemoordenaarVTM NieuwsVTM Nieuws (ook wel bekend als Het Nieuws) is de dagelijkse nieuwsrubriek van de Vlaamse commerciële tv-zender VTM. Elke dag brengt het nieuwsprogramma het belangrijkste en opvallendste nieuws uit binnen- en buitenlands en achtergrondinformatie.
FamilieFamilie is een Vlaamse televisieserie die al sinds 1991 wordt uitgezonden op VTM. Daarmee is het de langstlopende Belgische soapserie. De soap kent een uitgebreide cast, waar Jef De Smedt (Jan Van den Bossche) en Annie Geeraerts (Anna Dierckx) al sinds het begin deel van uitmaken.
Blind GetrouwdIn Blind getrouwd geven kandidaten hun jawoord aan iemand die ze nog nooit gezien hebben. De zes singles vertrouwen vier experts om hun ideale partner te vinden.
Fair TradeFair Trade gemist? Jouw gemiste uitzending van Fair Trade vind je hier terug, samen met alle andere eerdere uitzendingen.