Sinterspecial: De Sint Danst De Tango
Sinterspecial: De Sint Danst De Tango is een programma op de Belgische TV van Ketnet dat door de bezoekers van TVGemist.be een gemiddelde van 2,7 sterren heeft gekregen. Momenteel hebben we 2 uitzendingen in ons archief, waarvan de eerste in december 2018 is uitgezonden. Heb je een uitzending gemist van Sinterspecial: De Sint Danst De Tango en wil je dat in het vervolg voorkomen? Voeg Sinterspecial: De Sint Danst De Tango toe aan je favorieten en stel een alarm in. Zo kunnen wij je gratis via e-mail op de hoogte houden van nieuwe afleveringen. Handig!
Beoordeling:2,7 uit 5Aantal afleveringen:2
Laatste uitzending:02-12-2018 om 12:25 uur
Laatste uitzending:02-12-2018 om 12:25 uur


De Sint danst de Tango
Verlopen 2,5 35 x
Tijdens een nachtelijke wandeling vergeten Sint en Piet de brieven van de kinderen. Dit leidt de volgende nacht tot een aangename en erg gezellige ontmoeting met Mevrouw Henriette. Zwarte Piet ontmoet ondertussen een vriendelijke maar eenzame zwerver die zijn zus kwijt is. Natuurlijk slagen Sint en Piet erin om hen terug s...Afleveringen 2017
30:00


Sinterspecial
Verlopen 3,0 58 x
Sinterspecial van Sinterspecial: De Sint Danst De Tango is uitgezonden op zaterdag 25 november 2017 om 16:55 uur en was te zien op Ketnet.Het Gala Van De Gouden K'sHet Gala Van De Gouden K's gemist? Jouw gemiste uitzending van Het Gala Van De Gouden K's vind je hier terug, samen met alle andere eerdere uitzendingen.
De Week Van KarrewietDe Week Van Karrewiet gemist? Jouw gemiste uitzending van De Week Van Karrewiet vind je hier terug, samen met alle andere eerdere uitzendingen.
Samson & MarieSamson & Marie gemist? Jouw gemiste uitzending van Samson & Marie vind je hier terug, samen met alle andere eerdere uitzendingen.
NachtwachtNachtwacht is een jongerenserie over het gelijknamige bovennatuurlijke trio met magische krachten en hun raadsman. Ze wonen in het dorpje Schemermeer, dat tevens een portaal is waar mysterieuze wezens als trollen en mummies uitkomen.