Met Vier in Bed

Laatste aflevering
Met Vier in Bed

Maxime en Laura openden hun droom-B&B in Haspengouw: het elegante Pastorij Huys. Gasten genieten er van lokale bubbels en een sharing menu in de bistro. De volgende dag wacht een royaal ontbijt en een bezoek aan het wijndomein met picknick en het warme familieverhaal van Maxime.

Met Vier in Bed herbekijken?

Wil je in het vervolg geen aflevering meer missen? Stel gratis een alarm in en ontvang een e-mail als er nieuwe afleveringen zijn. Handig!

Seizoen 13
Rob en Wouter verwelkomen gasten in De Schuur, een warm en toegankelijk verblijf met functionele kamers. 's Avonds genieten ze van live muziek in het zorgcafé. De volgende dag voeren ze dieren, bereiden samen ontbijt en beleven plezier met lasershooten. De Schuur is een echte plek van verbinding.
Gasten verblijven in Het Boekenhof, een gezellige B&B in Niel van Kris en Ilse, die hun camping inruilden voor deze droomplek. Ze genieten er van paella, verhalen en een feestelijk ontbijt. Daarna ontdekken ze een oude steenbakkerij vol sfeer, spelletjes en onverwachte romantiek.
Just Be Mine, gevestigd in het Eeuwfeestgebouw in Beringen-Mijn, is een luxe gastenverblijf omgetoverd door Ann. Gasten ontdekken met elektrische steps iconische plekken en genieten van mocktails en verhalen over het mijnverleden. Het is nog maar dag één en de sfeer zit al goed!
John en Isabelle runnen al 25 jaar samen een charmante B&B in een dorp in de Westhoek. Met uitzicht, dieren en rust voelen de duo's zich er meteen thuis. Na het ontbijt wacht hen een volksspel in een authentiek café. Wie speelt het slimst en wordt de winnaar van de week?
Kristof & Stijn ruilden hun horecacarrière in voor een charmante B&B in een voormalig ziekenhuis in Brugge. Gasten genieten van stijlvol gerenoveerde kamers, een wijnproeverij én een workshop pralines versieren. Smaakt dat naar meer en naar punten?
Vandaag zijn Daniella en haar vriendin Kim aan de beurt. Daniella runt al vier jaar een huiselijke B&B in hartje Borgerhout met een verborgen wellnesstuin. Na een zomers ontbijt volgt een rondleiding in het Districtshuis met een speciaal orgelverzoek voor haar gasten.
Charlotte en Guillaume, de jongste deelnemers, runnen samen met hun vader Olivier B&B La Villa Du Hautsart. Ze tonen vol trots het familieverhaal, laten hun gasten proeven van honing uit eigen tuin én verwennen hen in het restaurant. Wordt dit een zoete start van hun avontuur?
40:00
Na twaalf jaar als burgemeester geeft Bart zijn leven een nieuwe wending met een glamping in het groen, geïnspireerd door zijn pelgrimstocht naar Santiago de Compostela. De duo's zijn aangenaam verrast en worden ook op het water uitgedaagd. Wie wint de felbegeerde Met Vier in Bed-trofee?
37:00
Yves en zijn mama Myriam verwelkomen de duo's in Herenhuis Izegem, Myriams ouderlijke woning. Na heerlijke tapas en een uitgebreid ontbijt bezoeken ze het bijzondere Eperon d'Or museum, waar schoenen en borstels een hoofdrol spelen. Wie neemt straks de trofee mee naar huis?
39:00
Ann startte een B&B in een authentiek koetshuis vlak bij Leuven, ooit bewoond door een voorvader van Koningin Mathilde. Ze deelt de rijke geschiedenis van Het Karrehuis en neemt de duo's mee naar Sint-Kamillus, waar ze de toren beklimmen voor een prachtig uitzicht. Zorgt dat ook voor 'hogere' punten?
37:00
In B&B Maison Idyllique van Roger en Eva voel je je meteen thuis. Na een zware periode genieten ze samen van het leven én een glaasje wodka. De duo's breken het ijs met teambuilding-opdrachten op een boerderij. Hoe streng zullen ze elkaar straks beoordelen?
38:00
La Butte aux Bois is een tweede thuis voor Jessy en Pieter. Het verblijf ligt midden in de Kempen en combineert op originele wijze luxe en huiselijkheid. Als topchef trakteert Pieter het gezelschap op een culinaire ervaring. 's Ochtends staat de duo's nog een yogasessie en massage te wachten.
39:00
Als je je graag eens Alice in Wonderland wil wanen, dan is De Witte Lelie the place to be. Dit hotel is een oase van rust in het centrum van Antwerpen en heeft een kleurrijk en eclectisch interieur. Tayla en Nada trakteren de gasten op een avond fine dining in hun bijzonder mooi 'Lilium'-restaurant.
37:00
Op zoek naar een onvergetelijke ervaring aan onze Belgische kust? Bij The Ostendian word je meegenomen op een luxueuze vintagereis. Aster en Ferry hebben een special guest uitgenodigd om de duo's te verwelkomen. Nadien volgt een kookworkshop op topniveau, met een uitzonderlijk uitzicht op Oostende.
40:00
Deze week mogen we binnenkijken in vier luxeverblijven! Bij Thomas en Marnik in The Notary in Brugge verblijven de koppels in prachtige decoratieve ruimtes die baden in esthetiek en comfort. Na een rondvaart nemen de duo's plaats in de buitengewoon mooie tuin voor een fine dining met vuurwerk!
39:00
Madame Jeanette is een ode aan het begrip "Bed & Breakfast", vinden Anja en Patrick. Bij hen kom je thuis, krijg je een uitstekend bed en een zeer uitgebreid ontbijt en deel je ook de eetkamer en woonkamer. Voor de activiteit nodigen ze de gasten uit bij een kunstenares uit de buurt.
41:00
Zodra de gasten binnenkomen bij Suzanne en Jan in het Amelhof. leidt de historicus in Jan hen met veel plezier rond en vertelt hij over de duivelse schuur een beetje verderop. Suzanne maakt dan weer indruk en doet wenkbrauwen fronsen met haar originele vegangerechtjes bij het ontbijt.
37:00
In het Bed van den Doktoor mag je ook écht in het bed van een voormalig dokter slapen. Het majestueuze huis werd vroeger bewoond door de vader van Dirk, of 'den doktoor'. Samen met zijn vrouw Liesbet richtte hij er de B&B op. Als activiteit koos het koppel voor een workshop zuurdesembrood bakken.
36:00
Erik en Renaat mogen als eersten deze week de duo's verwelkomen! Tranquilo Maaseik spreekt voor zich: je kan er helemaal tot rust komen, mede dankzij de uitgebreide wellnessfaciliteiten. Maar voor alle duo's daar mogen van genieten, worden ze getrakteerd op een mocktailworkshop.
Archief