Reizen Waes Europa

Reizen Waes Europa is een reportage bij VRT 1. Reizen Waes Europa wordt gepresenteerd door Tom Waes, de Vlaamse avonturier die bekend staat om zijn unieke reisstijl. In dit programma bezoekt hij verschillende Europese bestemmingen die niet typisch zijn voor toeristen. De focus ligt op het ontdekken van onbekende plekken en het delen van inspirerende verhalen van de lokale bevolking. Het doel is om kijkers een andere kant van Europa te laten zien, ver weg van de gebaande paden.
Genres: Reportages Reizen
Reizen Waes Europa herbekijken?
Wil je in het vervolg geen aflevering meer missen? Stel gratis een alarm in en ontvang een e-mail als er nieuwe afleveringen zijn. Handig!
Is dit iets voor jou?

De Rechtbank
De Rechtbank is een reportage bij Play 4. In de documentaireserie De rechtbank wordt het reilen en zeilen van onder meer de rechtbanken in Gent, Antwerpen, Mechelen en Luik gevolgd.

Where The Wild Men Are
Where The Wild Men Are is een documentaire bij VRT Canvas. Presentator Ben Fogle zoekt in Where The Wild Men Are overal ter wereld mensen op die een nieuw leven zijn begonnen op een afgelegen plaats in de wildernis.

De Columbus
De Columbus is een reportage bij VRT 1. De Columbus is gemaakt en gepresenteerd door Wim Lybaert.

Down The Road
Down The Road is een reality show bij VRT 1. In Down The Road gaat Dieter Coppens op reis met een groepje jonge mensen met het Syndroom van Down.

Durf Te Vragen
Durf Te Vragen is een amusementsprogramma bij VRT 1. In Durf Te Vragen maakt Siska Schoeters gevoelige thema's bespreekbaar.

Tagmansion
Tagmansion is een reality show bij Play 4. Duo's die elkaar nog nooit eerder hebben ontmoet, gaan samen op reis.