Boris

Boris is een amusementsprogramma bij Play 4. Jeroom Snelders en zijn vrienden Jonas Geirnaert en Bockie De Repper maken een roadtrip door Canada. Deze reis is een eerbetoon aan Jerooms overleden broer Boris, die altijd van deze reis droomde. In elke aflevering bezoeken ze locaties in Canada, zoals Cape Spear, Nova Scotia, en Vancouver Island. Ze ondernemen daar activiteiten als raften, fossielen zoeken en goudzoeken. De serie kijkt als een reisdocumentaire met persoonlijke verhalen en humor.
Boris herbekijken?
Wil je in het vervolg geen aflevering meer missen? Stel gratis een alarm in en ontvang een e-mail als er nieuwe afleveringen zijn. Handig!
Is dit iets voor jou?

De Mol
De Mol is een spelprogramma bij Play 4. In het spelprogramma De Mol voert een groep van tien kandidaten opdrachten en spellen uit in het buitenland.

Stukken van Mensen
Stukken van Mensen is een amusementsprogramma bij Play 4. In Stukken van Mensen draait het om vier topdealers en een verkoper met een missie.

Bake Off Vlaanderen
Bake Off Vlaanderen is een spelprogramma bij Play 4. Back Off Vlaanderen laat tien gepassioneerde thuisbakkers het acht weken lang tegen elkaar opnemen.

Down The Road
Down The Road is een reality show bij VRT 1. In Down The Road gaat Dieter Coppens op reis met een groepje jonge mensen met het Syndroom van Down.

James & Co
James & Co is een amusementsprogramma bij Play 4. James Cooke voert gesprekken met drie bijzondere gasten per aflevering.

Kastaars
Kastaars is een amusementsprogramma bij Play 4. In Kastaars wordt Vlaams tv-, radio- en onlinetalent bekroond met mediaprijzen.